Blog

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama


ankara esenboğa havalimanı araç kiralama

1920’den beri ülkemize başkentlik yapan,ülkemizin ikinci büyük kenti olan Ankara ,sahip olduğu tarihi zenginlik ve manevi değeri ile birçok turistin gezi planında yer alıyor.

Ankara’ya gelipte Anıtkabiri gezmeden gitmeyin! Anıtkabir Atatürk’ün ölümünden sonra kendisine duyulan sevgiyi ve saygıyı,değerleri hatırlatıp  yaşatmak üzere yapılan tarihin en görkemli Anıt mezarlarından biri,Anıt bloku ve Barış parkı olmak üzere iki bloktan oluşur.

Türkiyenin başkenti Ankara’da yer alan ve en büyük 4.havalimanı olan Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama göstermiş olduğu hizmetler ile milyonlarca insanın ve kargonun ulaşmasını sağlamıştır. Sizde Ankara’yı gezmek istemezmisiniz ? Otoringo olarak Siz değerli müşterilerimiz için uygun Araç kiralama fırsatlarımızı kaçırmayın.

Günde yaklaşık 40 bin yolcuya hizmet verilir ve ortalama 280 uçak inip kalkmaktadır. Bir havalimanından beklenebilecek her türlü ihtiyaca sahip olan Ankara Esenboğa Havalimanın da dünyanın her yerlerinden yaklaşık 20 havayolu şirketine hizmet vermektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanında beklemeyin ! Havalimanı parkında bulunan araçlarımızdan herhangi birisini hemen kiralayabilirsiniz. Dilediğiniz bir araç varsa internet sitemizden müsait araçlarımızı inceleyebilir aracın Esenboğa havalimanına ücretsiz transferini talep edebilirsiniz.