Blog

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara Esenboğa Havalimanında araç kiralama yapmak için öncelikle en az ehliyet yaşınızın 2 yılı doldurmuş olması gerekmektedir. Araç kiralama firmaları için ehliyet yaşı önemlidir. Ankara Esenboğa Havalimanında araç kiralama yaparken ödemenizi ofislerde nakit yapabilirsiniz. Fakat daha sonradan oluşacak trafik cezaları için provizyon adı altında kredi kartınızdan bir bedel çekilecektir. Yanınızda limitli kredi kartı bulundurmanızı öneririz. Kredi kartı ismi ile kiralayan kişinin ismi aynı olmalıdır. Bu araç kiralama kurallarında değişmez bir özelliktir.

Eğer Ankara Esenboğa Havalimanına başka bir şehirden veya ülkeden uçuş ile geliyorsanız rezervasyonunuzu online yapabilir hatta aracın ödemesini kredi kartı ile gelmeden ödeyebilirsiniz.

Aracın ödemesini daha önceden yapmak veya aracı daha önceden rezerve etmek sizin için çok büyük bir avantajdır. Araç müsaitlikleri daima anlık değişmektedir. Geldiğinizde araç bulabilmek için online rezervasyonu mutlaka değerlendirin.

Ankara Esenboğa Havalimanında araç kiralamak ve araç fırsatlarını görmek için www.otoringo.com.tr adresini ziyaret edebilir veya herzaman +90 850 840 06 55 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.