Blog

Ankara Esenboğa Havalimanı Rent A Car Araç Kiralama


ankara esenboga havalimani rent a car arac kiralama

Ankara Esenboğa Havalimanı’nda günde yaklaşık 40 bin yolcuya hizmet verilir ve ortalama 280 uçak inip kalkmaktadır. Bir havalimanından beklenebilecek her türlü ihtiyaca sahip olan Ankara Esenboğa Havalimanın'da dünyanın her yerlerinden yaklaşık 20 havayolu şirketine hizmet vermektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanın'da araç kiralamak için öncelikle 22 yaşını doldurmuş ve en az ehliyet yaşınızın 2 yılı doldurmuş olması gerekmektedir. Araç kiralama firmaları için ehliyet yaşı herzaman önemlidir. Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama yaparken ödemenizi ofislerde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Fakat sonradan oluşacak trafik cezaları için provizyon adı altında kredi kartınızdan belirlenen miktarda bedel çekilecektir. Yanınızda limitli kredi kartı bulundurmanız gerekir. Kredi kartı ismi ile aracı kiralayan kişinin ismi aynı olması gereklidir. Bu kural sektörde değişmez bir özelliktir.

Ankara Esenboğa Havalimanına başka bir şehirden veya ülkeden uçuş ile geliyorsanız rezervasyonunuzu otoringo.com.tr web sitemiden online yapabilir hatta aracın ödemesini kredi kartı ile seyahat etmeden önce ödeyebilirsiniz. En ucuz araba kiralama ankara firmasıyız.

Bu rezervasyon size işlem hızı ve aracınızın kesin olarak size ayrılmasına olanak sağlamış olur. Aracın ödemesini önceden yapmak veya aracı erkenden rezerve etmek sizin için çok büyük bir avantajdır. Araç müsaitliklerimiz daima değişmektedir. Geldiğinizde araç bulabilmeniz için online rezervasyonu mutlaka değerlendiriniz. Ayrıca online ödemelerde erken ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Araba kiralama Ankara'da hizmet vermekteyiz.