Blog

İstanbul'da Araç Kiralama ve Gezilecek Yerler


İstanbul'da Araç Kiralama ve Gezilecek Yerler

İstanbul’da araç kiralamak, bu şehrin güzelliklerini görmeden listenin ilk sırasına ekleyebiliriz. Yurtdışından gelen müşterilerimize istanbul havalimanı araç kiralama konusunda yardımcı oluyoruz. Otoringo web sayfasından teslimatta nakit ödeme güvencesiyle aracınızı teslim alıyorsunuz. Şimdi İstanbul'un güzelliklerini görmek için daha keyifli bir gezi planı yapmanıza yardımcı olabiliriz.

İstanbul Boğazı

Otoringo.com ‘ dan araç kiralama işlemi yaptıktan sonra listenizin ilk başına dünyanın en etkileyici yerlerinden biri olan İstanbul boğazını ekleyebilirsiniz. İstanbul’un herhangi bir havaalanında indiğinizde otoringo üzerinden kiraladığınız araçla buradan geçmeniz mümkün. Üstelik otoringo’nun HGS hizmeti ile köprülerden gönül rahatlığıyla geçiş yapabilirsiniz.

Anadolu ve avrupa kıtasını birbirine bağlayan bu boğaz şehrin en güzel manzaralarından birine sahiptir. Ortaköy, Eminönü veya Üsküdar üzerinden yapılan tur gezilerine katılıp manzaranın keyfini çıkarıp ailenizle güzel anılar geçirebilirsiniz.

Topkapı Sarayı

Topkapı Sarayı 700.000 metrekarelik alana sahip olan bu yapı 1460-1478 yılları arasında inşa edilmiş ve 4 yüzyıl boyunca Osmanlı İmparatorluğunun yönetim merkezi olarak kullanılmıştır. 1924 yılında müze olarak kabul edilen bu yapıt. Müze gezilerinin ilk sırasında yer alabilir.

Ayasofya Müzesi

Müslümanlar kadar Hristiyanlar açısından da büyük önem taşıyan Ayasofya Müzesi, mimari açıdan günümüzdeki şeklini 532- 537 yılları arasında I. Jüstinyen tarafından 3. kez inşa ettirdiği zaman almıştır. Ayasofya Müzesi, görülmesi gereken tarih yerlerdendir.

Vialand

İstanbul’da tarihi yerler kadar eğlenebileceğiniz yerlerde bulabilirsiniz. Bunlardan ilk uğrayacağınız adres vialand olabilir. 600.000 metrekarelik bir alanda bulunan bu yerin içinde yeme-içme yerleri, alışveriş alanları en önemlisi hem yetişkinlere hemde çocuklarınıza yönelik eğlence yerlerini içinde bulunduruyor. Sizde ailenizle otoringo üzerinden kiraladığınız araç ile burayı ziyaret edip eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

İstanbul sahilleri ve plajları

İstanbul’da güzel vakit geçirebileceğiniz sahilleri ve denizin tadını çıkarabileceğiniz plajları vardır. Ailenizle beraber denize girebileceğiniz ilk akla gelen yerler Kilyos Sahili ve Prens Adaları plajları oluyor. Güzel yürüyüşler yapabileceğiniz yerler ise Moda, Üsküdar, Caddebostan ve Bebek sahilleri yer alıyor.

Otoringo ailesi olarak, sizin için ve aileniz için İstanbul’da araç kiralamak ve gezebileceğiniz tarihi mekanları, eğlence yerlerini sıraladık. Sizde yurt dışından Türkiye’ye geldiğinizde otoringo ile araç kiralamak ve hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz Otoringo.com sitesini ziyaret edin.