Blog

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama [2020]


İstanbul Havaalanı Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama yurtdışından varış destinasyonları İstanbul Havaalanı olan gurbetçi vatandaşlarımız için çok önemli bir sorudur.

Tatillerini, çok sevdikleri memleketlerinde geçirmek ve yine çok sevdikleri akrabaları, eş dostlarıyla geçirmek isteyen gurbetçi vatandaşlarımız için bir rehber derledik.

Varış yeriniz Sabiha Gökçen Havalimanı ise Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama rehberimizi okuyabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

İstanbul Havalimanı dünyanın en büyük havaalanlarından biridir. Bu yüzden içerisinde yaşam alanları ve araç kiralama şirketleri bulunmaktadır. Burada vatandaşlarımızın dikkat etmesi gereken ilk husus: kurumsal bir araç kiralama şirketinden araç kiralama yapmalarıdır.

İstanbul Havalimanı Kurumsal Araç Kiralama Şirketleri

İstanbul Havalimanı'nda bir çok kurumsal araç kiralama şirketleri bulunmaktadır. Bunlardan biri de Otoringo'dur. Otoringo'da herhangi bir ön ödeme yapmadan, online olarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimatta Ödeme seçeneği, müşterilere sunulan en önemli özelliklerin başında gelmektedir.

Aracı görmeden herhangi bir ön ödeme yapmazsınız.

İstanbul Havalimanından Nasıl Araç Kiralarım

İstanbul Havalimanı'na iner inmez bir şubeye girip araç kiralamak zorunda değilsiniz. Daha önceden Otoringo Online Rezervasyon ya da Telefon Rezervasyonu yaparak herhangi bir ücret ödemeden aracınızı opsiyonlayabilir, aracınızın ödemesini teslimatta yapabilirsiniz.

Ayrıca, Online ya da Telefon Rezervasyonu yapmadan gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm rezervasyonlar risk değeri taşıyacaktır. Girdiğiniz ofislerde istediğiniz araçlar kalmamış olabilir, bunun yanı sıra fahiş fiyat politikalarıyla karşılaşabilirsiniz.

Tüm bunlarla beraber, uçak biletinizi aldıktan hemen sonra Online Rezervasyon yaparak aracınızı opsiyonlatmanız sizler için çok daha kullanışlı olacaktır.

Yurtiçi müşterisiyseniz Anasayfa'dan; Yurtdışı müşterisiyseniz https://otoringo.com adresinden size özel fırsat ve fiyatları görebilirsiniz.