Blog

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama


istanbul havalimanı araç kiralama

İstanbul’un Avrupa Yakası tarafında Terkos Gölü’nün yanında, Arnavutköy’ün kıyısında   bulunan Türkiye’nin en büyük,dünyada ilk 5’te olan İstanbul Havalimanı aynı zaman da asya ve avrupayı birbirine bağlayan eşsiz konumuyla da her yıl milyonlarca kişiye hizmet vermektedir.

2 haziran itibari ile 10 milyon kişinin ulaşımını sağladı. “Asya ve Avrupa’ nın en güvenli havalimanı ” olmak üzere çok sayıda ödül sahibi oldu.Tamamlandığında  yıllık 200 milyon kişiye hizmet sağlanacak duruma gelmesi bekleniyor.

Türk ve dünya mutfaklarından lezzetli yiyecekler sunan çok sayıda kafe, bar ve restorana sahiptir.

Havalimanı kalabalık ve sürekli hareketli bir yer olmasından dolayı araç kiralama anında yapılamayabilir. Siz havalimanına geldiğinizde aracınızın sizi bekliyor olması için online rezervasyonu tavsiye ederiz.

Otoringo rent a car, parkında sürekli araç bulunduran bir firmadır. Tüm durumlarda  7/24  araç kiralama hizmeti  yapılabilmektedir.

Otoringo olarak ulaşım derdinize son! İstanbul Havalimanı İç ve Dış hatlarda siz değerli müşterilerimize 24 saat kesintisiz Araç Kiralama Hizmeti vermekteyiz.