Blog

İstanbul Sabiha Gökçen Rent A Car, Araç Kiralama İstanbul


İstanbul Sabiha Gökçen Rent A Car Araç Kiralama İstanbul

İstanbul’ un Asya kıtasına hizmet veren Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı İstanbul’un 2. Havalimanı'dır. Hem İç hatlara hem de çok sayıda dış hatta hizmet veren havalimanı mimari yapısıyla birçok ödüle layık görülmüştür.

Sabiha Gökçen Havalimanı Hizmetler

Yılda milyonlarca kişi tarafından transit kullanılan Sabiha Gökçen Havaalanı hizmet açısından dünya standartlarının bir tık üstündedir. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz mağazaları, kafeteryaları ve restoranları ile uçağınızı beklerken çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Havaalanında eczane, kuaför gibi hizmetlere rahatça ulaşabilirsiniz.

Seyahat sırasında taşınması kolay olduğundan hediyelik eşya olan takılar bulunan kuyumcular da her sene çok sayıda yabancı turistin uğrak yeri olmuştur. Hava alanında 128 odalı 5 katlı otelin yanında çok katlı otoparkıda bulunmaktadır.

Araç kiralama istanbul için Otoringo Sabiha Gökçen Havalimanı İç ve Dış hatlarda siz değerli müşterilerimize 24 saat kesintisiz sabiha gökçen araç kiralama vermektedir. Sabiha gökçen araç kiralama hizmeti için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.