Blog

İstanbul Yeni Havalimanı Araba Kiralama


istanbul yeni havalimanı araba kiralama

IST yani İstanbul Havalimanı, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan havalimanında yurtdışı uçuşlarının çoğunlukla bu havalimanından yapıldığını biliyor musunuz? IST (İstanbul Havalimanı) İstanbul’un turist giriş kapısı, hal böyle olunca da en iyi hizmet noktalarının burada bulunması gerekiyor. Yabancı müşterilerin satın alacakları araç kiralama hizmetinin en önemli unsuru yabancı müşterileri koruyan kiralık araç kasko paketleridir. Full kasko paketleri oluşturan otoringo rent a car, müşterilerine oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta hiçbir hasar yansıtmadan kiralama hizmeti sunmaktadır.

Müşteriler, alacakları ekstra araç kiralama sigortaları ile kesintisiz ve garantili araç kiralama keyfine ulaşacaklar.

 Otoringo oto kiralama, kurumsal yapıda yabancı müşterilerin kolaylıkla araç kiralayabileceği bir platform ile hizmet vermektedir. Araç kiralama sektöründe yabancılara en iyi araç kiralama fırsatlarını yapan firma, aynı zamanda “gurbetçi araç kiralama” ve “yabancı uyruklu araç kiralama” paketleri ile en uygun fiyatlı araç kiralama hizmetini vermektedir.

Büyük araç filosu ile daima stokta araç ile çalışan Otoringo araç kiralama IST dış hatlar araç kiralama firmaları arasında en iyi konumdadır.

IST iç hatlar araç kiralama ve IST dış hatlar araç kiralama hakkında daha detaylı bilgiye www.otoringo.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 0850 840 0655 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.