Blog

İstanbul Yeni Havalimanı Rent A Car Araç Kiralama


İstanbul Yeni Havalimanı Rent A Car Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı araç kiralama ziyaretçilerine geleneksel Türk mutfağından ve dünya mutfaklarından lezzetli yiyecekleri sunan çok sayıda kafe, bar ve restorana sahiptir. 

Türkiye’nin en gelişmiş havalimanı olan İstanbul Havalimanı aynı zamanda Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan eşsiz konumuyla da her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Çocuklarıyla seyahat edecek olanlar için bebek altı değiştirme ve eczane gibi kolaylıklar vardır. Hediyelik eşya mağazaları yanında dünyanın en önde gelen lüks markalarının yer aldığı giyim mağazaları bulabilirsiniz. 

İstanbul'dan Efes'e Yolculuk adlı içeriğimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Hizmetler

Havalimanında 7/24 hizmet veren sağlık ve ilkyardım ünitesinin yanında özel ibadethaneler mevcuttur. Başta “Asya ve Avrupa’nın en güvenli havalimanı ” olmak üzere çok sayıda ödül sahibi olan İstanbul Havalimanın'da yolcuların ferahı için her ince detay düşünülmüştür.

Otoringo olarak İstanbul Havalimanı İç ve Dış hatlarda siz değerli müşterilerimize 24 saat kesintisiz Araç Kiralama Hizmeti vermekteyiz. İstanbul araba kiralama istanbul havalimanına gelmeden yapacaklarınız arasında olabilir.