Blog

İzmir Araç Kiralama Rent A Car, Araç Kiralama


izmir arac kiralama rent a car arac kiralama

Ege Bölgesinin ve özellikle İzmir ve yöresinin yemekleri son derece zengindir, Ege, Marmara, Akdeniz ve Anadolu mutfaklarının özgün bir bileşimidir. İzmir Yöresinin bitki örtüsünün yanı sıra, çok kültürlü toplumsal yapısı da bu oluşumda etkili bir etkendir. Belli başlı yemekleri ; Bulamaç çorbası, tarhana ve tere çorbası, trança kellesi çorbası, kirde, sakız yahnisi, mücver, İzmir köftesi, papaz yahnisi, enginar dolması, domates bastısı, yer elması, revani, ıspanak boranisi, razı kavurması, Efes arapsaçı, şevketi bostan, ebe gümeci,radika salatası. Bu kadar bol yemeğin olduğu bir yöre de gezmenin ne kadar keyifli ve huzur verici olduğunu hayal edin. Selçuk - Şirince Köyü Birgi Çakırağa Konağı, Kızlar ağası Hanı, tarihi Asansör’ ü gezmeden, hiç İzmir’ den dönülür mü?

İzmir gezinizde bir kiralık araca ihtiyaç duyabilirsiniz. İzmir araç kiralama istiyorsanız gezeceğiniz yerleri seçmekten çok daha kolay bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Otoringo.com size bu konuda uzman ekip ve kurumsal firmalar ile daima yanınızdadır. İzmir’ de araç kiralama yapmadan önce mutlaka firma güvenirliliği ve kurumsal firma olmasına özen göstermeniz gerekir. Araç kiralamak için kurumsal olmayan ve kuralsız firmaların tatilinizi veya iş gezinizi mahvetmesine izin vermeyiniz.

İzmir kurumsal araç kiralama firmalarını sizler için en uygun fiyat ile buluşturan otoringo.com İzmir’ de araç kiralama yapmak isteyen misafirlerini bekliyor. İzmir de araba kiralama işlemi yapmadan önce sitemizi kontrol etmenizi öneriririz.