Blog

Araç Kiralama Fırsatları


Araç Kiralama Fırsatları

Otoringo  rent a car günlük araç kiralama hizmetlerinde haftalık ve aylık yapığı fırsat ve indirimlerle araç kiralama fırsatlarını kendine özgü bir biçimde müşterilerine sunmaktadır. Kiralama full kasko paketleri, sınırsız kilometre seçenekleri gibi bir çok kiralama ek maliyetlerini müşterilerine en uygun fiyata sunan otoringo araç kiralama, aynı zamanda kiralamalar da kredi kartına taksit yapmaktadır.

Ramazan ve kurban bayramında araç kiralama fırsatlarından yararlanmak için bizleri www.otoringo.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

2019 Ramazan bayramı tarihleri, araç kiralama fırsatlarını mutlaka takip edin. Ramazan bayramı tatilinde araç kiralama sizler için kâbus haline dönüşebilir. Olumsuz araç kiralama koşulları yüzünden Ramazan Bayramı Tatilinizi mahvetmeyin. Otoringo rent a car bayram dönemlerinde araç kiralama hizmetini sizlere bayram hediyesi gibi güzelliklerle sunuyor.

2019 Kurban Bayramı tarihleri, araç kiralama fırsatlarını takip etmeyi unutmayın. Kurban bayramında size geniş ve sınırsız kilometre araçlar lazım. Geniş araç filosu, van ve minivan araç grupları ile otoringo rent a car, geniş ailelere geniş çözümler sunuyor.

Doğum günlerine özel araç kiralama fırsatları sunan otoringo rent a car sizlerin özel günlerinizde sizlere ufakta olsa bir mutluluk vermeyi isteriz. Bültenimize abone olabilir. Kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Araç kiralama fırsatlarından yararlanmak için bizleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

www.otoringo.com.tr