Blog

Rent a Car İstanbul


rent a car istanbul

Yolcu kapasitesi  ileride arttırılacak olan  Yeni İstanbul Havalimanı, ilk olarak yıllık 80 milyon yolcu için hizmet sağlayacak, bir müddet sonra bu sayı 200 milyona kadar çıkacak. 200 milyon Kapasiteye ulaştığı zaman “dünyanın en büyük havalimanı” olucağı iddia ediliyor. Yolcu kapasitesi arttıkça ülkenin dışardan gelicek turist sayısı da artmış olacaktır. Bu ülkedeki bir çok firmayı yakından ilgilendiriyor. Bu havalimanı büyüklüğünü İstanbul'a borçludur. 

Ama yolcular İstanbul havalimanı araç kiralama  konusunda sıkıntı yaşıyor. Sezonluk İstanbul rent a car şirketlerine güvenilmiyor, İstanbul da kiralık araba konusunda aklınızda şüpheler kalıyor ve hava limanındaki kalabalıkta, kargaşada araç kiralamak çok uzun ve zahmetli bir uğraştır.

Fakat güven bakımından kendini kanıtlamış olan rent a car firmamız Otoringo, 7/24 araç kiralama ve online rezervasyon sayesinde, havalimanına indiğiniz zaman son model ve yeni aracınız sizi bekliyor olacaktır.

Otoringo.com olarak ulaşım sıkıntılarınıza son! İstanbul Havalimanı İç ve Dış hatlarda siz değerli müşterilerimize 24 saat kesintisiz Araç Kiralama Hizmeti vermekteyiz.