Blog

Türkiye'de Güvenli Araç Kiralama


Türkiye'de Güvenli Araç Kiralama

Türkiye'de güvenli olmayan firmalar, araç kiralama sektörünü olumsuz etkilemektedir. Müşterilerine kaskosuz veya yarım kaskolu araç teslim ederek, herhangi bir kaza durumunda hasarın karşılığında müşteriden parasını almaktadır. Özellikle eski, konforsuz ve bakımsız araç teslim ederek müşteriyi mahcup bırakırlar. Diğer bir durum ise havalimanında inen yolcuları uzun süreler boyunca bekletirler. Müşteriye ofise gelip almalarını söylerler. Bu durumda sonuç olarak yurt dışından gelen gelen müşterilerimizi araç kiralama konusunda ön yargıya yol açar. 

Ama otoringo.com bütün araçlarına full kasko desteği sağlamakla birlikte 7/24 ve online rezervasyon sayesinde kiralama işlemini önceden yaptırabilir, havalimanına ulaştığınızda aracınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca teslimatta nakit ödeme hizmeti ile size güven sağlar.

Bu artılarımız sayesinde müşterilerimizin güvenini büyük ölçüde kazandık. Sizde artılarımızdan faydalanmak isterseniz www.otoringo.com.tr adresinden bize ulaşabilir veya +90 850 840 06 55 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.