Türkiye’de Araç Kiralama Hizmeti Otoringo - Türkiye’de Araç Kiralama Hizmeti

Blog

Türkiye’de Araç Kiralama Hizmeti


Türkiye’de Araç Kiralama Hizmeti

Otoringo Türkiye’de araç kiralama konusunda yurt dışından gelen müşterilerine uygun fiyatlı araç kiralama ve en iyi hizmeti vermek için çaba gösteren bir araç kiralama firmasıdır. Yeni model güncel araçları kiralama ile her zaman kaliteli ve güvenli sürüş deneyimi sunar. Ülkemizi ziyaret ettiğinizde sadece geçireceğiniz güzel vakitleri düşünün ulaşımı bize bırakın.

Türkiye 2018 yılında 46 milyon civarında turist sayısına ulaşmıştır. Bunun üzerine 2019 yılı ilk 7 ay itibariyle 25 milyon ziyaretçiye ulaşmıştır. Bu istatistiklerin içerisinde yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızda dahildir. Yurt dışından ülkemizi ziyarete gelen vatandaşlarımız ve turistler ülkemizde daha iyi bir tatil geçirmek için araç kiralama firmalarını tercih ediyor. Aynı zamanda insanlar farklı araçlar ile farklı sürüş deneyimleri sağlamak için araç kiralamaya yöneliyorlar. Bu durum ülkemizde araç kiralama sektörünün daha çok gelişmesine sebep oluyor. 2018 yılı itibariyle araç kiralama firmaları 2 milyar 13 milyon TL’lik yatırım ile 17 bin 900 adet yeni aracı bünyesine katmıştır. Bu durum araç kiralama sektörünün gelişmesine katkı sağlar. Ülkemizde pazarın büyümesini sağlayan en önemli faktörlerden diğerleri ise; gelir seviyesindeki artış, uçak bileti fiyatlarının düşmesi, havacılık sektöründeki gelişmeler, tüketici alışkanlıklarının değişmesi olarak sıralanabilir. 

Otoringo olarak kalitemizi, hizmetlerimizi ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz ve kendimizi daha çok geliştiriyoruz. Türkiye’de araç kiralamak için artık daha güvenilir bir adresiniz var. Otoringo ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.