Hakkımızda

Otoringo Nedir

Türkiye’ nin en uygun ve en güvenilir Araç Kiralama platformudur. Kendi stoğundaki araçlarına ek olarak, Türkiye’ nin her yerinden en güvenilir ve en kurumsal Araç Kiralama firmalarının, Müsait araç bilgilerini toplayarak siz değerli müşterilerimize online araç kiralama imkanı sağlayan bir sistemdir.

Size En uygun aracı kiralamak için kendi araçlarının müsaitlik durumlarını online olarak size sunar ve aynı zamanda birçok Rent A Car firmasının Müsait araç durumlarını sorgulayan Otoringo ile güvenilir bir şekilde Türkiye’de istediğiniz Bölgede araç kiralayabilirsiniz.

Otomotiv ve Sigorta Sektöründe olan tecrübemiz ve Anlaşmalı olduğumuz 30’ dan fazla tedarikçilerimiz ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi garanti ediyoruz.

Otoringo markası, Otoringo Otomotiv Turizm Ltd.Şti.’ ne aittir. Otoringo’ nun kendi bünyesindeki araçları ve tedarikçilerinin tüm araçları Sigortam Teklif Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. tarafından sigortalanmıştır. Araç Kiralama Operasyon ağını Ankara Merkez ve Samsun İrtibat Ofisi lokasyonların da yöneten firmamız 20 yıllık Otomotiv ve Sigorta sektöründeki tecrübesi ile Otoringo araç kiralama web platformunu kurmuştur.

Otoringo, ile en yaşlısı 1 yıl olan genç araç parkımızdaki araçları kiralayabilir ve yeni araçların keyfini sürebilirsiniz.

Otoringo, sadece kendi bünyesindeki araçları kiraya veren bir araç kiralama firması değil aynı zamanda kurumsal araç kiralama firmalarının bir araya gelmesiyle oluşan yenilikçi bir platformdur.

Otoringo Neden En Güvenilir ve En uygun Araç Kiralama Platformu

Tedarikçi Ağımızı belli başlı kriterlerden geçirerek seçiyoruz. İlk olarak firmanın kurumsal kimliğine (personel kılık kıyafet, müşteriye davranışı, müşteri memnuniyeti v.b.) ve en önemlisi de genç araç parkına sahip olmasını istiyoruz. 1 yaşını aşmış araç parkı olan tedarikçiyi Otoringo bünyesine katmıyoruz. Otoringo adına ofisler kurmuyoruz bunun yerine Tedarikçilerin var olan ofislerini kullanıyoruz. Gerekli gördüğümüz durumlarda, Bünyemizde bulunan genç araçlarımızı Alt Kiralama olarak Tedarikçilerimize kiraya veriyoruz. Bizimle çalışan tedarikçilerimize sürekli iş gönderiyoruz ve böylelikle firmanın reklam maliyetlerinden kurtulmasını iş hacminin artmasını sağlıyoruz.

Tedarikçilerin fiyatlarını yazılım algoritması ile karşılaştırıp size en uygun fiyatı verebilecek Rent A Car firmasının fiyatını veriyoruz. Seçimi size bırakmayıp biz sizin için deneyimlediğimiz en iyi firmanın en uygun fiyatını veriyoruz.

Otoringo’ dan Araç Kiraladıktan sonra ne yapmalısınız

Otoringo’ dan araç kiraladıktan sonra size bir rezervasyon kodu veriyoruz ve mail adresinize rezervasyon detaylarını gönderiyoruz. Teslimatta ödeme tercihini kullanmış iseniz; Tedarikçi Firma yetkilileri sizi 48 saat içinde arayıp teyit isteyecektir. Online ödeme yaptırsanız; Tedarikçi firmanın Araç Teslim görevlisi sizi Aracı almaya gitmeden 20 dk önce arayacaktır.

Aracınızı Havalimanında teslim alacaksanız, Otoringo tabelası ile karşılanıyorsunuz. Şehir, ilçe ya da semt merkezinde teslim alacaksanız, merkezi bir noktada buluşup aracınızı teslim alıyorsunuz. Ev, otel ya da işyeri adresine istediğiniz aracı teslim ediyoruz ve aracınızı teslim alıp güvenle yola çıkabilirsiniz.

Türkiye’ nin en güvenilir Araç kiralama platformu Otoringo’ dur.