Blog

OTORİNGO'DAN DEV AYLIK ARAÇ KİRALAMA KAMPANYASI


OTORİNGO'DAN DEV AYLIK ARAÇ KİRALAMA KAMPANYASI

OTORİNGO'DA FIRSATLAR BİTMİYOR!!!

 

SINIRSIZ KM - SON MODEL ARAÇLAR VE FULL KASKO AVANTAJI!

BİTMEDİ!

AYLIK ARAÇ KİRALAMA KAMPANYASI

Günlük 98 TL'den başlayan fiyatlarla araç kiralamak artık çok kolay! Üstelik Rezervasyon Oluşturmak ücretsiz olduğu gibi istediğiniz zaman cayma bedelsiz rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

Ödemelerinizi, teslimatta aracınızı gördükten sonra yaparsınız. BU FIRSAT KAÇMAZ!

AYLIK ARAÇ KİRALAMAK VE DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ!

TIKLA ARA 

Aylık Araç Kiralamak Avantajlı Mı?

Aylık Araç kiralama sektörü son beş yılda Türkiye’de büyük bir ivme kazandı. Hem sektörün aktörleri genişledi hem de yeni markalar hizmet sunmaya başladı. Bununla beraber hizmet çeşitliliği de arttı. Kısa dönem ya da günlük oto kiralama kadar yıllık araba kiralama oranları da giderek artıyor. Avrupa’lı ve Amerikalı markaların Türkiye’de ofisler açmaları ve yerli markaların güçlü iletişim ağları ile sektör bundan yirmi yıl önceki karanlık havasından çok uzak. Artık belirli hizmet normlarına göre çalışan standartları olan bir rent a car sektörü var karşımızda. Üstelik küçük şehirlerin yerel rent a car şirketli için bile bu durum geçerli olmaya başladı. Böylece aileler tatile çıkarken, bireyler seyahat planları yaparken araç kiralama yapmanın özellikle de havaalanından araç kiralamanın avantajlarını deneyimliyorlar.  İşin bir de uzun dönem oto kiralama kısmı var. Peki, uzun dönem araç kiralama nedir ve neden avantajlıdır?

 

Aylık Araç Kiralama Bilgileri

Uzun dönem kiralamada en çok tercih edilen sürelerden biri aylık kiralamadır. Özellikle tatil döneminde, uzun süreli seyahatlerde aylık oto kiralama yapılabilir. Günlük kiralamaya göre önemli bir fiyat avantajı sunacak olan aylık araba kiralama seçenekleriyle kendinize, merak ettiğiniz otomobilleri test etme fırsatı da yaratabilirsiniz.